Sergio Olievera İlk Golünü Attı

Sergio Olievera İlk Golünü Attı

Galatasaray’ın büyük umutlarla transfer ettiği Sergio Olievera sonunda beklenen golü attı. Yıldız isim son Konyaspor maçında rakip ağlara henüz 1. Dakikada golü attı. Olievera Galatasaray’a büyük umutlarla transfer edilerek yaz transfer sezonunun kulislere en çok damga vuran ismi konumunda bulunuyor. Sergio Olievera etkili serbest vuruşlarıyla ilgileri üzerine çeken ve Galatasaray’ın Orkestra şefi olarak orta sahada görev yapan oyuncuları arasında bulunuyor. Yıldız oyuncu daha önceki Porto ve başarılı Roma kariyeriyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştı. Galatasaray’da 6 numara pozisyonunda oynayan yıldız isimle Galatasaray 2+1 yıllık sözleşme imzalamıştı. Kendine has oyun stiliyle maçlardaki tarzıyla her daim ilgileri üzerine çeken ünlü oyuncudan Galatasaray’ın beklentileri büyük düzeydedir. Olievera Galatasaray’da yıllık 1 milyon 150 bin Euro alıyor.

5 Kez Direğe Takıldı!

Etkili serbest vuruşlarıyla ön plana çıkan Galatasaray’ın tecrübeli orkestra şefi Sergio Olievera son günlerde ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Ceza sahası dışından yapmış olduğu etkili vuruluşlarla son günlerde direkleri geçemeyen Olievera gol orucunu nihayet Konyaspor maçında bozmayı başardı. Rakip kalenin ağlarının henüz birinci dakikada havalandıran başarılı isim nihayet gol orucunu bozarak üstünden büyük bir yük attı.

Sergio Olievera Galatasaray’ın yaz transfer döneminde en çok üzerinde konuşulan isimleri arasında bulunuyor. Zor bir transfer sezonunun ardından Galatasaray’a transfer edilen yıldız oyuncu 5 kez direğe takılarak Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırmıştı. 5 kez direğe takılan başarılı merkez orta saha oyuncusu son Konyaspor maçında nihayet gol orucunu bozdu ve Galatasaray formasıyla ilk golünü atmanın ayrıcalığını yaşadı. Galatasaray orta sahasının vazgeçilmez isimleri arasında bulunan Sergio Olievera ve Toreira ikilisi Galatasaray’ın merkez hattının oluşumunda önemli rol oynuyor. Casino siteleri

Bir yanıt yazın

Yukarı Çık